Úvod

S ČÍM VÁM MOHU POMOCI?

Nabízím kvalitní služby pro internetový marketing, které zvýší počet vašich zákazníků.

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Sociální sítě jsou nejnavštěvovanějšími weby na světě a každým dnem se jejich efektivita zvyšuje. Vytvořím a postarám se o dostupné sociální sítě, fotografie, videa, komunikaci se zákazníky a jejich aktivitu.

SEO A ANALÝZA WEBU

SEO je důležitý nástoj pro každého, kdo chce přilákat více zákazníků. Jedná se o úpravu webu, aby se Vaše stránka ukázala co možná nejvýše ve vyhledávači. Spolu s tím je úzce prokojen kontext webové stránky a spoustu dalších kritérií.

E-MAIL MARKETING

Každý získaný e-mail je jeden potencionální stálý zákazník. Právě proto je e-mail marketing jednou z nejužitečnějších součástí každé webové stránky. Ukážu Vám, jak získávat e-maily a vytvářet šablony s texty, díky kterým se z e-mailu stane stálý zákazník. 

PPC REKLAMY
Výhodou PPC reklam je, že neplatíte za zobrazení reklamy, ale za proklik na Vaši webovou stránku. V Google vyhledávači ukáži stránku těm, kteří o ni stojí. Zapracuji na obsahu reklamy, správnému cílení pomocí klíčových slov a stejně tak budu sledovat její průběh.
FB REKLAMY

Facebook má skoro 5 milionů českých uživatelů měsíčně, a právě proto se z něj každým dnem stává silnější platforma. Vytvořím správný typ reklamy, chytlavý text pro zákazníky, prostuduji cílenou audienci, pro kterou poskytuje facebook nejvíce možností a poradím, jak nejefektivněji pracovat s facebook business účtem.

CONTENT MARKETING

Zjistit kdo jsou Vaši zákazníci a co potřebují je velmi důležité. Právě na základě těchto informací je potřeba napsat takové texty, kterým budou Vaši zákazníci rozumět a najdou v nich potřebný užitek. Jedná se jak o popis webu, služeb či produktů, tak i o psaní článků a kvalitních nadpisů.


ZDARMA analýzaI agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

Zcela nezávazně Vám do několika dní vypracuji zhodnocení webové stránky a sociálních sítí. Spolu s tím poradím základní opatření, jak se vyvarovat chybám.

Nebudu spamovat na Váš email. Stejně tak nebude prodán ani sdílen s někým dalším.

EFEKTIVNÍ INTERNETOVÝ MARKETING

Jmenuji se Zuzana Tvrdá a jsem specialista na internetový marketing.

Už jste se někdy ptali sami sebe:

  • Jak mohu získat více zákazníků?
  • Jak přesvědčím lidi, aby nakupovali právě u mě?
  • Jakým způsobem vytvořím pevné základy značky?
  • Jak se ukázat více lidem a dostat se do jejich podvědomí?
  • Proč lidé nakupují více u konkurence?

Popřípadě jste už našli odpovědi a nyní hledáte člověka, který se postará o správné naplánování a realizaci těchto odpovědí...

... Jste na SPRÁVNÉM místě.

KONTAKTUJTE MĚ

Zuzana Tvrdá

E-mail: Info@zuzanatvrda.cz

Telefon: +420 725 462 355

Jakou máte představu o výši investic do marketingu po dobu naší spolupráce včetně nákladů na média (např. kredit na PPC kampaně)?
Napište prosím, jaké služby si představujete. Jedná se o dlouhodobější spolupráci nebo jednorázový projekt? S čím Vám mohu pomoci a v jakém časovém horizontu?