Služby

 

CO UMÍM?

Mé služby jsou založeny na důkladných znalostech toho, po čem touží Vaši potencionální i stávající zákazníci.

[siteorigin_widget class=“SiteOrigin_Widget_Headline_Widget“][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=“SiteOrigin_Widget_Features_Widget“][/siteorigin_widget]

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Jedná se především o Instagram, Facebook, Pinterest, Twitter, Youtube a další…

Proč by jste měli mít Sociální sítě?

Online marketing je důležitý, jelikož na internetu je v dnešní době skoro každý člověk. Jedná se o nejefektivnější prostředek, kterým o sobě může dát podnik vědět potencionálním zákazníkům a nabízet své služby i těm stávajícím. Ovládněte své sociální sítě a zajistíte si pevnější místo na ve světě mnoha podniků.

 • Posoudím efektivitu vašeho dosavadního působení na sociálních sítích a doporučím vám, jak aktivity vylepšit z pohledu konkrétních cílů. (Společně si tedy určíme cíle vašeho projektu a navrhneme efektivní řešení.)
 • Pomůžu Vám s přípravou strategií a realizací jednorázových kampaní (soutěže, podpora prodeje).
 • Pro klienty vytvářím a spravuji kanály sociálních sítích.
 • Vytvářím příspěvky, cílové texty, soutěže a popřípadě pořizuji vlastní fotografie. Vše co se týká profilu po dohodnutou dobu trvání.
[siteorigin_widget class=“SiteOrigin_Widget_Features_Widget“][/siteorigin_widget]

SEO A ANALÝZA WEBU

Co je to SEO a proč je velmi důležité pro Váši stránku a podnik?

SEO je úprava vnitřní struktury vašeho webu a provedení několika marketingových kroků takovým způsobem, aby Vaše webové stránky našli přes vyhledávače i Vaši potenciální zákazníci. Změna v SEO se nemusí projevit ihned, ale přesto se jedná o nejlepší dlouhodobý nástroj pro získání zákazníků. Na internetu je dnes každý. Skoro všichni lidé využívají vyhledávače, a proto by jste i vy měli mít správně uspořádaný online marketing. Využite jeho plný potenciál a ukažte se na předních stránkách vyhledávačů.

 • Posoudím strukturu stránky a vizuální vzhled a navrhnu případné změny, které mohou výrazně ovlivnit jak chování zákazníků na webu, tak i umístění ve vyhledávačích. – přehlednost, snadná ovladatelnost, styl (vhodně zvolené prvky pro uživatelsky snadnou orientaci)
 • Provedu analýzu klíčových slov a vysvětlím, proč jsou právě tyto dobré na zaměření.
 • Zkontroluji dostupnost nabízených informací na webu.
 • Vytvořím a úpravím obsah, vnitřní strukturu stránek.
 • Vytvořím a zakoupím tematické odkazy (pagerank článků).
 • Zapojím Vás aktivně do sociálních sítí. ( Je potřeba odborná správa těchto stránek a používání klíčových slov i v tomto odvětví. Dohodnout se tedy můžeme i na dlouhodobé správě vašich stránek na sociálních sítích. )
 
[siteorigin_widget class=“SiteOrigin_Widget_Features_Widget“][/siteorigin_widget]

E-MAIL MARKETING

E-mail marketing je velmi efektivní nástroj pro online marketing, který buduje povědomí o vašich produktech a službách, zvyšuje důvěryhodnost a zákaznickou loajalitu. Jeho výhodou jsou nejen nízké náklady, ale také možnost speciálních nabídek pro zákazníky, které podpoří jejich rozhodnutí o provedení akce.

Co mohu nabídnout?

 • Zhodnotím a navrhnu strategii sbírání nových kontaktů. (Možnost domluvy na započení FB Kampaní zaměřených na výběr E-mailů.)
 • Sestavím pro vás strategii, díky které efektivně skrze email marketing dosáhnete vámi stanovených cílů.
 • Připravím efektivní obsahy, které Vaše zákazníky nalákají k cílové akci.
 • Vytvořím specifické šablony a vymyslím témata rozesílek (slevy, akce, sezona).
[siteorigin_widget class=“SiteOrigin_Widget_Features_Widget“][/siteorigin_widget]

PPC REKLAMY

Proč mít zájem o PPC Reklamu?

Velkou výhodou PPC kampaní je možnost přesného cílení na konkrétní skupinu zákazníků. Tato forma reklamy je charakteristická především pro maximální efekt za co nejnižší náklady, jelikož spočívá v tom, že inzerent neplatí za každé zobrazení reklamy, ale za proklik na web.

PPC kampaně v systému Google Adwords Vám přinesou nejen vyšší návštěvnost webu či e-shopu a zvýšení poptávky po vašich produktech a službách, ale dokážou vytvořit také pozitivní image Vaší společnosti.

 • Vytvořím Vám strategii PPC reklamy a pomůžu využít potenciál reklamy na 100%.
 • Zjistím, která klíčová slova vyhledávají vaši potenciální zákazníci, a najdu ta, která se vám nejvíce vyplatí.
 • Připravím a navrhnu plán PPC kampaně, který osloví přesně takovou cílovou skupinu lidí, jakou na Vašem webu potřebujete.
 • Vytvořím reklamní texty s vybranými klíčovými slovy. (Zaujmout zákazníka textem je důležité.)
 • Vylepším či upravím stávající PPC Kampaň.
[siteorigin_widget class=“SiteOrigin_Widget_Features_Widget“][/siteorigin_widget]

REKLAMY NA FACEBOOKU

Lidé považují Facebook za součást svých životů a tráví na něm průměrně dvě a půl hodiny denně. Právě proto jsou nejefektivnější reklamy takové, kdy se placené příspěvky zařadí mezi příspěvky facebookových přátel a stránek. Většina lidí ani nepostřehne, že se jedná o reklamu. 

Proč právě reklamy na Facebooku?

Tato sociální síť má o svých uživatelích velké množství informací a data, která shromažďuje, dává k dispozici inzerentům. Díky tomu je možné zacílit na zákazníky s konkrétními zájmy či potřebami a efektivně mezi nimi rozšířit povědomí o vašich službách a značce. Stejně tak nabízí facebook tzv. „pixel“, který zaznamenává data z reklam a následně je možné jejich využití při remarketingu popřípadě při cílení na podobně smýšlející audienci. Právě proto je Facebook jeden z nejlepších nástrojů na online marketing.

Pravidlo číslo jedna je pro mě vždy návratnost vašich investic. Neutrácím reklamní peníze, pokud se nevracejí v tržbách. Počet fanoušků je až sekundární metrika.

 • Společně se domluvíme na předmětech propagace za daný rozpočet a poté Vám předvedu vypracovaný návrh, jak společně dosáhneme výsledků.
 • Zaměřím se na to, kdo jsou Vaši zákazníci a vytvořím několik skupin, na které budeme cílit (Věk, lokace, sledované koníčky, e-shopy, později i remarketing či podobná audience)
 • Zvolím styl komunikace, připravím textovou část a grafiku reklamy.
 • Máte-li každý týden nové marketingové akce, budu je využívat i v reklamách. Popřípadě Vám mohu pomoci vymyslet několik akcí, které by svou propagací mohli přilákat zákazníky.
 • Reklamy budu pravidelně optimalizovat, aby zaujaly správné lidi a čerpaly rozumný rozpočet.
 • Na konci každého měsíce Vám pošlu report s přehledem kampaní a návrhy na další období.
[siteorigin_widget class=“SiteOrigin_Widget_Features_Widget“][/siteorigin_widget]

CONTENT MARKETING

Obsahový marketing je budoucnost pro celý online marketing. Pokud nemáte dobrý obsah v prostředí celého marketingového odvětví, nemůžete správně zapůsobit na potencionální zákazníky. Obsahový marketing přitahuje návštěvníky k zobrazení stránky, nakoupení produktů, navštívení vašeho obchodu a stejně tak je důležitý pro reklamy a vyhledávače, které zobrazují na svých předních stranách pouze ty weby, kreré pro jejich uživatele přinášejí vysokou obsahovou kvalitu.

Co nabízím?

 • Zhodnotím všechny texty na Vašich stránkách, sociálních sítích či reklamách. Navrhnu případné změny nebo je možné se domluvit na přímé opravě contentu.
 • Napíši pro Vás články, které budou obsahovat daná klíčová slova a korespondovat se SEO. 
 • Poradím jak zaujmout čtenáře a vylepšit popisky u produktů.
 • Vymyslím texty Vašich kampaní či příspěvků na sociální sítě. (Možná domluva na správu účtů i reklam.)
[siteorigin_widget class=“SiteOrigin_Widget_Headline_Widget“][/siteorigin_widget]

Cena a doba trvání práce záleží převážně na domluvě. Je možné se domluvit na různé kombinaci služeb podle Vašich potřeb, popřípadě mohu nabídnout doporučení.

Přijímám dlouhodobé i krátkodobé projekty.

[siteorigin_widget class=“SiteOrigin_Widget_Button_Widget“][/siteorigin_widget]