Mé nejoblíbenější fitness profily, které sleduji na Instagramu

Také se občas rádi podíváte na Instagram a objevujete nové profily? Můžeme tam najít spoustu zajímavých profilů a inspirace pro naší vlastní tvorbu. A právě to je téma, o které bych se s vámi chtěla dnes podělit.

Jelikož ráda cvičím a snažím se dodržovat zdravější stravu, sleduji na Instagramu několik fitness profilů. Nesleduji je pouze pro pobavení a zaplnění zdi. Jejich profily nabízí motivaci, zajímavé nápady na cviky a vytváří pozitivní atmosféru na Instagramu.

Teď právě nastává ta chvíle, kdy bych se s vámi chtěla podělit o své nejoblíbenější profily fitnessek, které už delší dobu sleduji. Doufám, že v nich objevíte stejnou motivaci a hodnotu jako já.

1. @Linnlowes

Mé nejoblíbenější fitness profily, které sleduji na InstagramuMé nejoblíbenější fitness profily, které sleduji na InstagramuMé nejoblíbenější fitness profily, které sleduji na Instagramu

Na profilu Linn vás může zaujmout spoustu věcí. Jedna z nejvíce obdivuhodných je právě její příběh.

Linn žije ve Švédsku a vždy měla velmi štíhlou postavu. Problém byl takový, že pokud jste moc štíhlí, nabírání hmoty je téměř nemožné. Nabírat hmotu nemusíte jen z důvodu kulturistiky, ale také za účelem pevnějšího a vytvarovanějšího těla.

Uběhly ani ne dva roky. Linn cvičila a konečně si na těle začínala všímat výraznějších změn. Pak se ale objevilo něco, co nikdo nečekal. Diagnostikovali ji rakovinu.

Podařilo se jí nad ní zvítězit, ale na své cestě za vysněnou postavou začínala od znova. S tělem, které bylo ještě slabší než když začínala. Nevzdala se, pokračovala dál a momentálně inspiruje spoustu žen po celém světě.

Na jejím profilu sdílí mnoho videí o cvičení jak doma, tak v posilovně. Mluví o nutnosti propojení toho jak trénujete, odpočíváte a jíte. Pokud hledáte motivaci, pozitivní energii a spoustu rad ohledně správného cvičení, Linnlowes je ten správný profil pro vás.

2. @dannibelle

Mé nejoblíbenější fitness profily, které sleduji na InstagramuMé nejoblíbenější fitness profily, které sleduji na InstagramuMé nejoblíbenější fitness profily, které sleduji na Instagramu

Tato mladá Australanka se během studií práv rozhodla zaměřit na sociální sítě. Jelikož měla vždy vášeň pro sport a fitness, rozhodla se založit takový profil, kde bude sdílet své nadšení. Postupně okolo sebe vytvořila komunitu podobně smýšlejících lidí a její profil stále roste.

Přestože Dannibelle cvičí všechny části těla, jejím největším zaměřením jsou nohy a zadek. Určitě pro vás tedy nebude překvapující, že největší část jejího profilu tvoří cviky právě na tyto partie. Ať už cvičíte doma nebo v posilovně, nápady najdete na každou variantu.

Motivace, energie a pozitivní komunita. To jsou důvody, proč si tento profil oblíbilo spoustu lidí.

3. @katiecrewe

Mé nejoblíbenější fitness profily, které sleduji na InstagramuMé nejoblíbenější fitness profily, které sleduji na InstagramuMé nejoblíbenější fitness profily, které sleduji na Instagramu

Příběh Katie začíná s nástupem na univerzitu, kdy se přestala starat o svou fitness formu. Tlačil ji čas a začala jíst rychlá jídla z velkoobchodů. Představte si, že každý den jíte Croasanty, koláče, koblihy a podobné věci. Jak dlouho vydrží vaše postava takový nápor?

S dlouhodobou změnou přišla ztráta energie a velká únava. Slabost. Katie se ale nevzdala a rozhodla se to změnit. Jako první začala navštěvovat různé kardio fitness kurzy. Nezaznamenala velkou změnu na postavě, ale psychicky se cítila lépe.

Měla velký strach ze silového posilování. Ne kvůli výsledkům. Největším nepřítelem ji byla myšlenka, že se jedná o mužské prostředí, do kterého nebude vítána. Nakonec se však i s tím poprala a momentálně na instagramu inspiruje další ženy k tomu, aby se nebály a získaly více sebevědomí.

Na jejím proflu naleznete mnoho zajímavých tréninků na různé partie těla, občasné povídání o stravě a jejím životě.

4. @Linnjacobsson

Mé nejoblíbenější fitness profily, které sleduji na Instagramu (10)Mé nejoblíbenější fitness profily, které sleduji na Instagramu (10)Mé nejoblíbenější fitness profily, které sleduji na Instagramu

O této fitnessce by se dalo říci spoustu podobné chvály jako o předchozích. Pozitivní energie, spoustu inspirace a motivace. Ale v posledních měsících profil nabyl ještě větší hodnoty.

Linn nedávno oznámila své těhotenství. Patří k té části žen, které cvičí i během tohoto období. Je velmi zajímavé sledovat její cestu, kdy se snaží přizpůsobit styl cvičení, oblékání a fotek, těhotenství.

Stejně tak bude v budoucnosti inspirující vidět, jakým způsobem zvládá východu dítěte ve spojení s její fitness kariérou.

Máte i vy svůj oblíbený Fitness profil na Instagramu, který vás denně inspiruje? 🙂

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..